gallery/ingtra tercüme logo

     Advanced Translation Services

                   Bize ulaşın :  (0282) 726 60 50  - Çerkezköy

                              email:  ceviri@ingtra.com.tr

           Ingtra Çeviri Hizmetleri kurulduğundan bu yana teknik çeviri alanındaki yetkinliğini sürekli yenilenerek sürdürmektedir. Alanlarında uzman proje koordinatörü, çevirmen ve editör kadromuz ile geniş hacimli projeler tamamladık ve yenilerini sürdürüyoruz. Teknik projelerde özellikle müşterilerle ortaklaşa oluşturduğumuz terminoloji ve veri tabanları çevirilerin daha doğru ve tutarlı, çeviri döngümüzün ise daha kaliteli olmasını sağlamaktadır. Çeviri hizmeti sunduğumuz teknik alanlar arasında her türlü makine, inşaat, petrol, madencilik, enerji, elektrik, mühendislik, otomotiv, telekomünikasyon, IT, kimyasal ürünler ve ilgili belgeler,  tren ve diğer raylı sistem araçlarıyla ilgili teknik şartnameler, belgeler yer almaktadır.

Mühendislik Çevirileri

           Ingtra Çeviri Hizmetleri kurulduğundan bu yana Türkiye’nin önde gelen birçok şirketinin mühendislik alanındaki çevirilerini başarıyla gerçekleştirmiştir. Alanlarında uzman proje koordinatörü, çevirmen ve editör kadromuz ile geniş hacimli projeler tamamladık ve yenilerini sürdürüyoruz. Çeviri hizmeti sunduğumuz teknik alanlar arasında imalat, makine kullanım kılavuzları, tamir kılavuzları vb. her türlü makine mühendisliği ile ilgili belgeler bulunmaktadır.
Müşteri talepleri doğrultusunda çevirileri her türlü grafik, dosya formatında teslim edebilmekteyiz.

Otomotiv

          Ingtra Çeviri Hizmetleri uzun yılların verdiği birikim ve konusunda uzman çevirmenleriyle otomotiv sektörünün ihtiyacı olan Otomotiv kullanım kılavuzları, yedek parça ve aksesuarlarıyla ilgili belgeler, tamir kılavuzları vb. belgeler için müşterilerimizin çeviri ihtiyaçlarını başarıyla karşılamaktadır.

 

IT Çevirileri

          Her türlü sektörde kullanılmakta olan teknolojik tüm donanım ve yazılımlara ait kullanım kılavuzları vb. gibi evrak ve kitaplar.

 

Web Metinleri

         Web metinlerinin çevirisi gerek verilmek istenen iletinin doğru ve akıcı ifadesi gerekse hedef kitleye doğru hitap edebilme açısından ayrı bir önem taşımaktadır. Bu nedenle Ingtra Çeviri Hizmetleri şirketlerin tanıtımını içeren her türlü web ve tanıtım metinlerini çevirisinde ana dili hedef dil olan çevirmenlerle çalışmaktadır. Deneyimli proje koordinatörleri, ana dili hedef dil olan çevirmenler ve editörlerimizle web sitelerinizi istediğiniz dile yetkinlikle çeviriyoruz.
         Web sitelerinin çevirisinde ana dili hedef dil olan çevirmenler ilgili web sitesinin uzmanlık alanına göre belirlenerek, yalnız çevirinin değil kullanılacak terminolojinin de doğru seçimi sağlanmaktadır.

 

 

 

Teknik Çeviri